Brick Snake 2000
LeoJackpot
45 472 852,77 €
Nolimit City

Brick Snake 2000

Pelikategoria
slots
Volatiliteetti
high
LeoJackpot
kyllä
Ruudukko
5x5
Voittotapa
ways to win

Paluu kultaisen 2000-luvun alkuun Brick Snake 2000 -kolikkopelissä

Kaikille 2000-luvun alun eläneille pelaajille tulee taatusti muistoja mieleen Nolimit Cityn retrohenkistä Brick Snake 2000 -kolikkopeliä pelatessa. Tämän tuottajan tuttuun tyyliin slotti on pakattu täyteen innovatiivisia erikoistoimintoja, jotka tarjoavat täysin erilaisen pelikokemuksen kuin muut kolikk opelit. Lähde nostalgiamatkalle tässä uniikissa kolikkopelissä jo tänään!

Mitä erikoistoimintoja Brick Snake 2000 -kolikkopelistä löytyy?

Monet Nolimit Cityn online kol ikkopelit käyttävät xWays-ominaisuutta. xWays-symboli voi laskeutua mille tahansa kelalle ja paljastaa samoja perussymboleita koossa 2, 3, 4, 5, tai 8110. Mukana on toki paljon muutakin , josta kerromme pääpiirteittäin seuraavaksi!

Moving Wild Snek

Wild Snek -symboli voi osua mihin tahansa kohtaan peliruudulla peruspelissä tai ilmaiskierroksilla. Se liikkuu 1–5 askelta mihin tah ansa suuntaan paitsi taaksepäin, jolloin kaikki niillä paikoilla näkyneet symbolit muuttuvat wild-symboleiksi.

Snek Spins- ja Super Snek Spins -ilmaiskierrokset

Jos saat peliruudulle näkyviin kolme tai neljä scatter-symbolia, voitat Snek Spins -ilmaiskierroksia, joiden ajaksi yksi scatter-symboleista muuttuu Snek-symboliksi.

Ilmaiskierrosten aikana keloilla ei esiinny tavallisia perussym boleita, vaan seuraavat bonussymbolit:

Snek: Nämä symbolit liikkuvat ruudulla mihin tahansa muuhun suuntaan paitsi taaksepäin. Jos ruudulla näkyy lukuisia Snek-symboleita, ne liikkuvat yksi kerrallaan. Jos Snek siirtyy kelasetin reunan yli, se tulee uudelleen näkyviin toiselta puolelta. Snek jatkaa liikkumista siihen asti, että se syö itsensä tai osuu Slayer-symboliin. Jos S nek syö itsensä, se pysähtyy kyseisen kierroksen ajaksi ja aloittaa uudesta paikasta seuraavalla kierroksella. Kierros päättyy, kun kaikki Snek-symbolit pysähtyvät. Toiminto päättyy, kun kaikki Snek- symbolit kuolevat.

Coins: Kolikoiden oletusarvo on 1–5, 10 tai 100, joka on kerroin panokselle. Jos Snek syö kolikon, sen arvo lisätään voittoon.

Multipliers: K ertoimien arvo voi olla 1–5 tai 10. Jos Snek syö kertoimen, kertoimen arvo pätee kolikoiden arvoihin.

Egg: Jos Snek syö munan, uusi Snek-pää alkaa liikkua kyseisen Snekin häntäpäästä. Ruudulla voi olla korkeintaan kolme aktiivista Snekiä samaan aikaan.

Slayer: jos Snek syö Slayerin, se kuolee ja katoaa ruudulta.

Upgrade: jos Snek syö UP-symbolin, pää set Super Snek Spins -kierroksille.

Max Win: jos Snek syö tämän symbolin, voitat 8 110x panoksesi verran. Symboli katoaa neljän askeleen jälkeen, jollei sitä ole siihen mennessä syöty .

Super Snek Spins -toiminto alkaa, jos saat näkyviin viisi scatter-symbolia tai saat korotuksen tavallisilta Snek Spins -kierroksilta. Näillä kierroksilla kolmas ja neljäs scatter-symboli muuttuvat Snek-symbole iksi.

Tässä toiminnossa on mukana kaikki edellä mainitut bonussymbolit, joiden lisäksi mukana on Collector 2000 -symboli. Tämä symboli lisää kaikkien näkyvissä olevien kolikoiden arvot senhetkiseen arvoons a kunkin kierroksen aluksi. Jos Snek syö Collector 2000 -symbolin, sen arvo lisätään kerättyjen kolikoiden arvoon. Kun kolikoiden arvo on päivitetty, sillä hetkellä voimassaoleva voittoker roin pätee Collector 2000 -symboliin. Jos Snek ei syö Collector 2000 -symbolia neljän askeleen aikana, se katoaa peliruudulta sen kierroksen ajaksi palaten ruudulle taas seuraavalla kierroksella.

Pelaa ilmaiseksi - Brick Snake 2000 demo

Nolimit Cityn kolikkopelit tunnetaan niiden monista toiminnoista, joten peliin voi tutustua ensin leikkirahalla. Brick Snake 2000 demo löytyy LeoVegas kasinon pel iaulasta muiden demopelien joukosta, ja voit pelata sitä ilmaiseksi ilman rekisteröitymistä.

Brick Snake 2000 -kolikkopelin voitonmaksu peruspelissä

Pelissä on 3 125 voittot apaa. Voitot maksetaan vähintään kolmesta samasta symbolista vierekkäisillä keloilla vasemmalta oikealle. Symbolit on jaettu neljään korkea-arvoiseen hahmosymboliin ja neljään matala-arvoiseen esinesymboliin.

Brick Snake 2000 -kolikkopelin pelaaminen

Voit valita panoksesi napsauttamalla kolikkokasaa. Automaattipelin saat pyörimään Autoplay-painiketta painamalla. Alaoikealla näkyvä sal ama käynnistää huippunopean turbotilan, kun taas pyöräytysnapin yläpuolella näkyvästä salamasta voit ostaa bonustoimintoja.

Brick Snake 2000 -kolikkopelin grafiikat ja äänet

Historian siivet havisevat avatessasi Brick Snake 2000 -kolikkopelin. Peliruutu näyttää vanhalta kunnon Nokia-puhelimelta, ja taustalla soi tuttu soittoääni. Pikselöidyt grafiikat muistutt avat kasibittisistä peleistä ja ajasta, kun matopeli oli ainoa syy tuijottaa kännykkää tuntikausia putkeen.

Mitä muuta Nolimit City tarjoaa?

Nolimit City erottuu taatusti pelikehittäj ien massasta ainutlaatuisilla kolikkopeleillään, jotka jaksavat yllättää kerta toisensa jälkeen. Teemat voivat totisesti vaihdella laidasta laitaan, minkä näkee esimerkiksi Karen Maneater - kolikkopelistä ja Das xBoot -kolikkopelistä.

Nostalgiannälkäiset pelaajat saattaisivat pitää myös näistä

Et ole yksin, jos haluat joskus palata menneisiin aikoihin retrohenkisten kolikkopelien parissa. Nostalgiaa henkii myös esimerkiksi Thunderkickin Flame Busters -kolikkopeli ja GameVyn Retropia-kolikkopeli.

FAQ

Mitä xBet tarkoittaa Brick Snake 2000 -kolikkopelissä?

  • Jos aktivoit xBet-ominaisuuden, panoksesi nousee 5 prosenttia ja saat varmasti scatter-symbolin toiselle kelalle.

Mitä bonusostomahdollisuuksia Brick Snake 2000 -kolikkopelissä on?

  • Voit valita kuudesta vaihtoehdosta, kuten Snek Spins, God Mode ja Lucky Draw.

Valitettavasti emme ole käytettävissä alueellasi!

Vierailet verkkosivustomme versiossa, joka on alueesi ulkopuolella.